Marta Fraczek
Rok zakończenia studiów: 2012

Dzień dobry!

Może lepiej „Kształcimy ludzi którzy nie boją sie wyzwań (życia)” .

Szczerze mówiąc nie orientowałam się, czy może w programie kształcenia studentów socjoekonomiki pojawiło się więcej przedmiotów praktycznych. Ponad rok po skończeniu studiów wiem jak ważne są umiejętności choćby bardziej zaawansowanej obsługi komputera (mieliśmy chyba tylko jedne zajęcia bezpośrednio wiązane z obsługą excela…) a warto by pomyśleć także o innych często wymaganych przez pracodawców bo dość jasne jest, że absolwentowi studiów jak nasze, najłatwiej jest znaleźć zatrudnienie w biurze.

Trzymam kciuki za pomyślność socjoekonomiki, bo chociaż (stwierdzam to z przykrością) nie dostałam konkretnego, sprecyzowanego narzędzia, zawodu (to oczywiste) wchodząc na rynek pracy, to i tak jestem bardzo zadowolona że wybrałam właśnie ten kierunek, było wspaniale chodzić na zajęcia z których większość szalenie mnie interesowała 🙂

…… Mówię zupełnie szczerze, że porównując się do wiedzy o świecie, zachodzących w nim procesach, szerokopojętych relacjach społecznych, czuję sie na prawdę dobrze przez socjoekonomikę – przez Państwa! – wyedukowana! Dziękuję……..

Informacje kontaktowe: martaa.fraczek@wp.pl